Bavlněné povlečení Winter animals od 4Home pro dětskou postýlku – velikost 100 x 135 cm a 40 x 60 cm

Dokonalé zimní povlečení do postýlky vykouzlí vašim dětem úsměv na tváři i za šedých a sychravých dní. Roztomilý motiv lesních zvířátek v šálách si zkrátka nelze nezamilovat. Bavlněné povlečení oživí dětský pokojíček a pastelové barvy s červenými detaily i hravý design dodají tu správnou pohodovou atmosféru pro kvalitní spánek nejmenších členů vaší rodiny.

Kvalita a pohodlí pro vaše děti

Kvalitní 100% bavlna zajistí maximální komfort a je šetrná i k citlivé dětské pokožce. Můžete tak usínat s vědomím, že o pohodlí vašich ratolestí je postaráno do nejmenšího detailu. Povlečení je z obou stran stejné a má praktické zapínání na zip.

Obsah soupravy

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 40 x 60 cm
  • 1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm

Povlečení Winter animals od 4Home je skvělým doplňkem do dětské postýlky, který nejenže opticky zkvalitní dětský pokojíček, ale také zajistí vysokou kvalitu a pohodlí pro vaše děti během spánku. Pokud hledáte originální a praktické bavlněné povlečení, které dokáže rozzářit šedé a sychravé dny, určitě se podívejte na nabídku na nabytekprozivot.cz.

Bavlněné povlečení Winter animals od 4Home pro dětskou postýlku

Nenechte si ujít nabídku na kvalitní a stylové bavlněné povlečení Winter animals od 4Home, které bude skvělým dárkem pro vaše nejbližší.