Bílá knihovna s dřevěnou hranou – Berlin od TemaHome


Design a funkčnost

Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Detaily knihovny Berlin

Bílá knihovna s dřevěnou hranou Berlin je jedním z produktů značky TemaHome. Jedná se o moderní a funkční nábytek, který se hodí do každého interiéru. Knihovna Berlin je velká 70 x 159 cm a nabízí dostatek prostoru pro ukládání knih a dekorativních předmětů.

Knihovna Berlin je vyrobena z kvalitního laminovaného dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a trvanlivost. Bílá barva v kombinaci s dřevěnou hranou dodává knihovně moderní vzhled a nadčasovost.

Boxy nejsou součástí balení.

Nákup a doprava

Pokud se rozhodnete pro nákup knihovny Berlin od značky TemaHome, můžete ji zakoupit na této adrese.

Doprava záleží na vašem výběru – můžete si vybrat standardní dopravu nebo osobní odběr. V obou případech ale budete mít k dispozici profesionální tým, který vám pomůže s instalací knihovny.

Závěr

Bílá knihovna s dřevěnou hranou Berlin od značky TemaHome je perfektním příkladem moderního a funkčního nábytku, který zaručuje nadčasovost a trvanlivost. Pokud hledáte knihovnu do vašeho interiéru, neměli byste tento produkt podcenit. A pokud uvažujete o nákupu, rozhodně nezapomeňte navštívit stránky www.skvelynabytek.cz, kde najdete široký výběr produktů od značky TemaHome.