Bílá lakovaná dětská postel Quax Indigo – moderní a praktická volba pro malé spáče

Vykouzlete dětem i studentům krásné místo na odpočinek a spánek pomocí postele Quax Indigo. Značka Quax přichází s řadou Indigo, která zaujme svým moderním designem a praktičností.

Konstrukce je vyrobena z pevné lakované MDF v bílé barvě, která v kombinaci s bukovou podnoží vytváří krásný kontrast. Pro vyladěný interiér kombinujte s dalšími prvky z řady Indigo.

Tato postel je ideálním řešením pro malé místnosti, jelikož svými rozměry (90 x 200 cm) nezabírá mnoho místa a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek. Navíc, díky praktickému úložnému prostoru pod postelí, si udržíte pořádek ve vašem bytě nebo domě.

Specifikace postele Quax Indigo:

  • Konstrukce z lakovaného MDF
  • Rozměry: 90 x 200 cm
  • Buková podnož
  • Praktický úložný prostor

Postel Quax Indigo není jen praktickým a pohodlným místem ke spánku, ale také hezkým doplňkem interiéru vašeho domova. Její moderní design navíc poskytuje neomezené možnosti, jak ji můžete dle svých představ stylově sladit s dalšími prvky v místnosti.

Chcete-li získat tuto krásnou postel pro vaše dítě nebo studentský pokoj, navštivte stránku VelkyNabytek.cz, kde si ji můžete objednat za velmi výhodnou cenu. Poznámka: Matrace není součástí balení, proto si ji doporučujeme dokoupit zvlášť.

Postel Quax Indigo

Krásná postel Quax Indigo bude ozdobou každého dětského nebo studentského pokoje.