Bílá vysoká komoda Malibu od Tenzo: úložný prostor i dekorace v jednom!

Minimalistický nábytek značky Tenzo skvěle zapadne do interiérů v různém stylu. Tato značka vyrábí kvalitní nábytek již od roku 1934 a patří mezi největší švédské producenty. Majitelé Tenzo nábytku jistě ocení vysokou kvalitu zpracování, důmyslnost designu všech jejich kousků.

Úložný prostor

Bílá vysoká komoda Malibu nabízí skvělý úložný prostor v prostoru, který by jinak zůstal prázdný. Komoda má celkové rozměry 86 x 92 cm a je vyrobena z kvalitního MDF materiálu. Její 4 uzavíratelné dveře skrývají 3 police, které můžete využít pro ukládání různých věcí. Vnitřní zásuvka má rozměry Š x V x H: 78 x 12,5 x 32,5 cm. Komoda je dostatečně vysoká a nabízí tak ještě prostor na vrchní dekoraci, jako jsou květiny, rámy nebo jiné doplňky a věci.

Dekorace

Nejenže je vysoká bílá komoda Malibu praktická, ale také působí jako výrazná dekorace. Bílé barva v kombinaci s jednoduchým designem krásně osvěží a rozjasní nejen každý pokoj, ale i celý interiér. Komoda se také skvěle kombinuje s dalším nábytkem Tenzo, ať už se jedná o stolky, židle nebo jiné komody.

Přemýšlíte, jak komodu kombinovat v interiéru? Pokud máte volné bílé stěny a prázdné rohy, může jí být ideální doplnění. Úložný prostor si pak můžete využít na uskladnění různých věcí, jako jsou knížky, hračky, nádobí, deky a mnoho dalších. Výsledkem bude harmonický a praktický interiér, který bude skvěle působit na všechny vaše návštěvníky.

Pokud jste se rozhodli pro vysokou bílou komodu Malibu od Tenzo, navštivte náš e-shop a připravte se na to, že vám ji ihned po objednání doručíme až domů.

komoda Malibu