BRW Jídelní stůl Bawaria – Skvělý výběr pro váš domov!

BRW Jídelní stůl Bawaria je moderní rozkládací stůl, který skvěle zapadne do vašeho domova. Pokud hledáte stylový a kvalitní jídelní stůl, určitě si tuto nabídku nenechte ujít. Stůl je vhodný jak pro denní použití, tak i pro třeba slavnostní příležitosti.

Provedení stolu

Rozkládací jídelní stůl TXS-DSTO má stylové frézované nohy z masivního dřeva, deska stolu je z dýhovaného MDF. To zaručuje, že stůl nejen skvěle vypadá, ale také je velice kvalitní a odolný. Díky skladnému provedení se stůl snadno ukládá, kdykoliv nevyužíváte jeho plnou délku. Stůl lze rozložit do velikosti 90×200 cm, takže se bez problému vejde i větší počet hostů.

Kolekce nábytku Bawaria

BRW Jídelní stůl Bawaria TXS-DSTO je součástí krásné kolekce nábytku Bawaria, která je ideální pro interiéry v klasickém stylu. Kolekce obsahuje 31 prvků v barevném provedení ořech vlašský (dvířka) a kaštan (korpus). Hluboké výřezy v masivních dvířkách, patinované mosazné úchytky a ozdobné sklo vitrín, oblé tvary říms, soklů a nožiček – to vše vytváří rustikální charakter nábytku. Pokud máte rádi rustikální styl nebo se snažíte najít kvalitní nábytek, který perfektně zapadne do vašeho interiéru, je kolekce Bawaria ta pravá volba pro vás.

Pokud jste se rozhodli, že je BRW Jídelní stůl Bawaria tou pravou volbou pro váš domov, objednejte si ho na www.nabytekprehledne.cz a užijte si stylový a kvalitní interiér s dokonalým jídelním stolem.

BRW Jídelní stůl Bawaria

Zdroj obrázku: nabytekprehledne.cz