Falco Sedací souprava Soft Mini P Inari 96/Madrid 120: Vysoce kvalitní a moderní nábytek do vašeho interiéru


Je důležité si vybrat kvalitní nábytek, který bude nejen praktický, ale také pohodlný a krásný. Se sedací soupravou Soft Mini P Inari 96/Madrid 120 od značky Falco neuděláte chybu. Tento výrobek nabízí nejen moderní design, ale také vysoce kvalitní materiály a praktickou funkcionalitu.

Velikost a praktičnost

Sedací souprava Soft Mini je vhodná nejen pro velké prostory, ale také do menších pokojů. S celkovými rozměry 265×175 cm a výškou od 87 do 101 cm je tato souprava velmi praktická. Díky možnosti rozkladu se vytvoří lůžko vhodné pro příležitostné spaní, což je ideální řešení pro hosty nebo rodinné příslušníky. Navíc souprava nabízí dostatek úložného prostoru, kam si můžete uložit své věci.

Pohodlí a kvalita

Když si chcete odpočinout a relaxovat, je velmi důležité mít pohodlné sedáky. Falco Sedací souprava Soft Mini P Inari 96/Madrid 120 nabízí kvalitní výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. To zajišťuje nejen pohodlí, ale také dlouhou životnost sedací soupravy.

Polohovací opěrky hlavy pro ještě větší pohodlí

Pokud chcete sledovat televizi nebo si relaxovat s knihou, je důležité mít pohodlnou podporu hlavy. Souprava Soft Mini P Inari 96/Madrid 120 má polohovací opěrky hlavy, které Vám zvyší pohodlí během odpočinku. Také je důležité zmínit, že sedací souprava je potažena kvalitní látkou, která je zkombinovaná s EKO kůží bílé barvy, takže vypadá velmi elegantně a moderně.

Celkové rozměry

Pokud si chcete zakoupit tuto soupravu, můžete to udělat na této stránce Nábytek přehledně . Cena zahrnuje samotnou soupravu, ale nezahrnuje dekorace, které jsou pouze ilustrační. Celkové rozměry sedací soupravy jsou 265×175 cm/v. 87-101 cm.

Moderní interiér s květinami a sofou

Zvolením této sedací soupravy určitě neuděláte chybu. Získáte nejen praktický, pohodlný a moderní nábytek, ale také kvalitu, kterou si můžete užít po mnoho let.