Halmar kancelářská židle Dango limetková – pestrá a moderní volba pro váš pracovní prostor


Komfortní studium s kancelářskou židlí Halmar Dango

Kancelářská židle ze série Dango se hodí do každého studentského pokoje a zajistí komfort při studiu. Sedák je vyrobený z membránové tkaniny v černé barvě. Opěradlo židle je vyrobené ze síťoviny v limetkové barvě. Zaoblený okraj sedáku zaručuje pohodlné sezení, bez tlaku na spodní část stehen. Mechanimus židle umožní si nastavit její výšku dle vaší potřeby. Základnu kancelářské židle tvoří černý pětiramenný podstavec s kolečky. Díky kolečkům se dá s židlí snadno manipulovat. Nosnost židle je 80 kg.

Zajistěte si pestrý a moderní pracovní prostor s kancelářskou židlí Halmar Dango v limetkové barvě.

Halmar kancelářská židle Dango limetková

Specifikace kancelářské židle Halmar Dango

Kancelářská židle Halmar Dango v limetkové barvě je vyrobena z kvalitních materiálů. Sedák je vyroben z membránové tkaniny v černé barvě a opěradlo z síťoviny v limetkové barvě. Šířka židle činí 41 cm, hloubka 56 cm a výška lze nastavit v rozmezí 86-98 cm. Váha židle je 7 kg.

Pro moderní a stylové zřízení kanceláře nebo pracovny si vyberte kancelářskou židli Halmar Dango v limetkové barvě na interierio.cz.

Kancelářské židle Halmar Dango

Výhody kancelářské židle Halmar Dango

Kancelářská židle Halmar Dango v limetkové barvě má mnoho výhod. Je moderní, stylová a pestrá volba pro váš pracovní prostor. Díky nadstandardnímu komfortu vám umožní se soustředit na práci a zlepší vaši produktivitu. Nastavení výšky židle dle vašich potřeb a kolečka umožňují snadné manipulování s židlí. Můžete si ji snadno nastavit přesně tak, jak potřebujete.

Zajistěte si nejen pestrý, ale také pohodlný pracovní prostor s kancelářskou židlí Halmar Dango v limetkové barvě.

Kancelářská židle Halmar Dango v limetkové barvě

Závěr

Kancelářská židle Halmar Dango v limetkové barvě je moderní, pestrá a stylová volba pro váš pracovní prostor. Její komfort vám umožní se plně soustředit na práci a zlepšit vaši produktivitu. Snadné nastavení výšky a kolečka umožní snadné manipulování s židlí. Zvolte si kvalitní kancelářskou židli, která vám zaručí maximum pohodlí a nadstandardní design. Podívejte se i na další kancelářské židle ze série Dango.