Hnědo zelená třímístná pohovka ZUIVER BALCONY – zkrášlí váš domov


Designová pohovka ZUIVER BALCONY

ZUIVER BALCONY

Designová třímístná pohovka BALCONY značky ZUIVER je nejenom stylová, ale také velmi pohodlná. Na první pohled nás zaujmou originálně skládané a zakřivené polštáře sedáku, které slibují maximální pohodlí.

Pohovku BALCONY je navíc možné rozdělit na dvě části a použít je jako samostatné sedačky s kapacitou 1,5 místa. To nám dává větší flexibilitu v aranžování obývacího prostoru.

Hnědo zelená látková úprava

Čalounění sedáků a opěráků je vyrobeno z kvalitní a pevné hnědo zelené látky s martindale 20.000. To zaručuje odolnost a dlouhou životnost pohovky.

Dalším kladem této pohovky je stabilní podnož z černě lakované oceli. Díky této podnoži pohovka stojí pevně na zemi a má dostatečnou nosnost, aby na ní mohli sedět i těžší lidé.

Moderní a elegantní vzhled

Pohovka ZUIVER BALCONY je ideální volbou pro moderně zařízené interiéry. Svým designem zapadne do většiny domovů, ale umístit ji můžete i do komerčních prostor, jako jsou restaurace či kanceláře.

ZUIVER BALCONY - detail

Můžete ji umístit vedle barevně sladěného křesla, nebo ji kombinovat s jinými moderními kousky nábytku a vytvořit tak jedinečný interiérový styl.

Chcete-li si objednat tuto skvělou pohovku ZUIVER BALCONY, navštivte náš web na adrese www.bestnabytek.cz a neváhejte ji ihned zakoupit za výhodnou cenu.