Kaldewei Vaio 6 Star – Speciální vana z smaltované oceli 190x90cm


Kaldewei Vaio 6 Star - Speciální vana z smaltované oceli 190x90cm

Bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany

Speciální vana ze smaltované oceli. S povrchovou úpravou Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. S Kaldewei Vaio 6 Star se můžete koupat a sprchovat se s plnou důvěrou. Bezpečnost vaší rodiny by neměla být ohrožena ani v nejmenším. Kaldewei Antislip je osvědčený a spolehlivý povrchový úpravou, který zaručuje neklouzavost při používání vany.

Vlastnosti vany

Vana Kaldewei Vaio 6 Star je vyrobená ze smaltované oceli, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Rozměry vany jsou 190x90cm, což je přesně to, co potřebujete pro relaxační koupel nebo osvěžující sprchu. Kromě toho, vana je balená bez madla, nožiček a podhlavníku, takže si buďte jistí, že si můžete dokoupit přesně to, co potřebujete.

Široká nabídka příslušenství

Pokud se rozhodnete pro tuto speciální vanu, můžete si být jisti, že najdete veškeré potřebné příslušenství na našem eshopu www.isolund.cz. Nabízíme širokou škálu produktů od značky Kaldewei, jako jsou madla, nožičky, podhlavníky a mnoho dalšího.

Kaldewei Vaio 6 Star - Speciální vana z smaltované oceli 190x90cm

Závěr

Kaldewei Vaio 6 Star je speciální vana, která splňuje všechny požadavky na bezpečnost a komfort. Je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí širokou škálu příslušenství. Pokud hledáte vanu, na které byste si mohli užít pohodlnou a bezpečnou koupel nebo sprchu, neváhejte a objednejte si ji právě teď na www.isolund.cz