KARE Design – Skleněný obraz „Flowery Shoulder“ – Křídla s květinovým motivem 150x100cm


KARE Design – Skleněný obraz „Flowery Shoulder“

Úžasný propojení přírody a ženy na obraze Flowery Shoulder View

KARE DESIGN Skleněný obraz Flowery Shoulder 150x100cm: Krása přírody a krása ženy je srovnatelná. Skleněný obraz Flowery Shoulder View je ve svém námětu velmi citlivě propojuje. Obraz je vyroben z polypropylenu a laminován je za tvrzené bezpečnostní sklo silné 4 mm.

Tento obraz patří do série květinových krásek. Bojovně laděný obraz přitahuje pozornost a dává prostor k zamyšlení. Motivem obrazu je mladá žena, nedílnou součástí jsou ale také květiny všech barev, motýli a kolibříci. KARE Design ukázalo skrze tento obraz, že žena i květiny se mohou stát něčím krásným a silným.

Komponenty obrazu Flowery Shoulder View

Dílo Flowery Shoulder View zahrnuje:

  • Mladou ženu s křídly prolezlými květinami
  • Květiny různých barev
  • Motýli a kolibříci, kteří krásu obrazu podtrhují

Krása a síla v tmavém obrazu

Tmavý obraz skvěle vynikne ve světlejších interiérech. Obzvláště v moderním interiéru, kde se staví na jasné barvy. Obraz zprostředkuje poselství o síle a nekonečné kráse, kterou nám příroda dává. Hudba a láska například přicházejí z přírody. Je skvělé, že KARE Design tento poselství umocnil.

Tento unikátní obraz je k dostání na následující adrese: https://www.sidonia.cz/produkt/kare-design-skleneny-obraz-flowery-shoulder-150m100cm.

KARE Design Skleněný obraz
KARE Design Skleněný obraz