Kompletní set dřezu a baterie Alveus Intermezzo 130 + Nina SETA015


Kompletní set dřezu a baterie: Alveus Intermezzo 130 + Nina SETA015 Set

Pokud hledáte kvalitní a moderní řešení pro vaši kuchyni, zvažte možnost investice do kompletního setu dřezu a baterie Alveus Intermezzo 130 + Nina SETA015 Set. Tento set kombinuje prvotřídní kvalitu, nadčasový vzhled a funkčnost, což z něj činí ideální volbu pro každého, kdo si přeje kuchyni vybavit na špičkové úrovni.

Dřez: Granitový s odkapem

Granitový dřez Alveus Intermezzo 130 je perfektním řešením pro moderní kuchyně, které se snaží harmonicky spojovat vzhled a praktičnost. Materiál granital, ze kterého je dřez vyrobený, obsahuje 80 % kameniny a zaručuje nadstandardní pevnost a odolnost proti poškrábání a vysokým teplotám. Díky extra hladkému povrchu je dřez velmi snadno udržovatelný a vypadá jako nový i po mnoha letech používání.

Krásný moderní vzhled granitového dřezu Alveus Intermezzo 130 kombinuje účelnost a pohodlí. Nadstandartně velká a hluboká vanička uspokojí potřeby náročných uživatelů a poskytne dostatek prostoru pro přípravu jídel i pro nádobí různých velikostí. Odtok full volume 3 1/2″ s přepadem chrání dřezovou vaničku před přetečením a zanesením.

Pohodlné umístění sifonu pod dřezem umožňuje úsporu místa v kuchyni a velkou flexibilitu při plánování umístění dřezu. Sifon obsahuje odbočku, která umožňuje připojení myčky na nádobí. Vyvrtané otvory pro baterii a excentrický sifon usnadňují instalaci dřezu a stavební práce v kuchyni.

Baterie: Moderní a funkční Nina SETA015

Baterie Nina SETA015 je univerzálním řešením, které lze použít s jakýmkoliv dřezem. Její rozměry 237×111 mm umožňují jednoduchou montáž na většině dřezů. Kromě toho, že baterie vypadá velmi moderně a elegantně, nabízí také praktické funkce.

Baterie disponuje flexibilním vývodem, který umožňuje snadnou úpravu směru proudění vody. Je také vybavena regulátorem průtoku vody a keramickým kartušovým ventilem, které umožňují snadnou úpravu teploty a množství vody, které z baterie teče.

Pokud jste se rozhodli pro tento kompletní set dřezu a baterie, máte možnost ho ihned objednat na internetovém obchodě Esrom.cz. Jedná se o oblíbený obchod s kvalitním vybavením kuchyní a bytových interiérů. Specializuje se na prodej moderních, nadstandardních řešení a produktů pro všechny náročné uživatele.

Nakupování na Esrom.cz je velmi jednoduché a pohodlné. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto setu Alveus Intermezzo 130 + Nina SETA015 Set, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku a získat tak odbornou radu od profesionálů na vybavení kuchyní.

Set najdete na této stránce