Koupě kuchyňské linky Lionel 150cm v šedé barvě se dubovými dekory – artisan


Koupě kuchyňské linky Lionel 150cm v šedé barvě se dubovými dekory – Artisan

Kuchyňská linka Lionel 150 cm nabízí unikátní kombinaci moderního designu a tradičního provensálského stylu. Její barevné provedení v šedé barvě s dubovými dekory vám umožní vytvořit příjemné prostředí pro vaše vaření a stolování.

Tiché zavírání dvířek a šuplíků

Linka je vybavena tichým zavíráním dvířek a šuplíků s systémem tichého dorazu PREMIUM BOX. Tento systém zajišťuje, že se dvířka a šuplíky zavírají tiše a bez přílišného hluku. Zvedání dvířek je realizováno pomocí plynových pístů, což vám umožní bezpečné a snadné ovládání.

V ceně linky jsou také černé úchyty i sokly, které dotvoří perfektní dojem celé kuchyně. K dispozici je také možnost objednat nadstandardně vysoké horní skříňky o výšce 90 cm, což vám umožní využít prostor výšky místnosti a získat více úložného prostoru.

Variabilní skříňky a možnost vlastního poskládání

Univerzální dvířka skříněk (pravá i levá) jsou variabilní a můžete si je tak poskládat stejně jako na fotografiích nebo jakkoliv jinak budete chtít a potřebovat. Díky této vlastnosti můžete kuchyň přizpůsobit vašim potřebám a získat tak ideální úložný prostor pro vaše kuchyňské potřeby.

Kuchyňská linka Lionel 150 cm je kompletní a je dodávána v demontu s návodem na sestavení a kováním. Pracovní deska není zahrnuta v ceně, ale můžete si ji dokoupit dle vašich představ a potřeb. Fotografie zobrazuje dolní segment: 50cm dřezovou skříňku a 2x50cm skříňku a horní segment: 2×50 cm skříňku a 50cm vysokou skříňku.

Pokud hledáte kvalitní a atraktivní kuchyňskou linku, která vám umožní ideální uspořádání vaší kuchyně, potom je kuchyňská linka Lionel 150 cm perfektní volbou. Nákup této linky vám nabídne nejen unikátní design, ale také vysokou kvalitu a spolehlivost.

Objednávka linky: https://www.velkynabytek.cz/produkt/kuchynska-linka-lionel-150cm-seda-dub-artisan

Kuchyňská linka Lionel 150cm

Kuchyňská linka Lionel 150cm

Kuchyňská linka Lionel 150cm

Výhody kuchyňské linky Lionel 150 cm:

  • unikátní kombinace moderního designu a tradičního provensálského stylu
  • barevné provedení v šedé barvě s dubovými dekory
  • tiché zavírání dvířek a šuplíků s systémem tichého dorazu PREMIUM BOX
  • zvedání dvířek pomocí plynových pístů
  • možnost nadstandardně vysokých horních skříněk o výšce 90 cm
  • univerzální dvířka skříněk (pravá i levá)
  • variabilní skříňky a možnost vlastního poskládání
  • perfektní dojem celé kuchyně díky černým úchytům i soklům v ceně

Zdroj: Velký Nábytek