Loužíte si na ořechové posteli TEMAHOME Float 160 x 200 cm

Float představuje moderní a pohodlnou postel pro váš klidný spánek. Minimalistický design s nádechem orientálního stylu zapadne do interiérů ve skandinávském, japandi i minimalistickém stylu.

Ořechová dvoulůžková postel TEMAHOME Float 160 x 200 cm

Nábytek pro tvoji ložnici

Chceš doplnit svůj interiér o nábytek, který bude spojovat styl a pohodlí? Potom je ořechová postel TEMAHOME Float 160 x 200 cm tou pravou volbou.

Jako každá postel i ta ořechová má svá specifika a funkčnost. Float nabízí dvoulůžko s rozměry 160 x 200 cm. Se svým jednoduchým a decentním designem se bude hodit do jakéhokoli interiéru.

O jakou postel vlastně jde?

Ořechová postel TEMAHOME Float 160 x 200 cm s nápadným orientálním nádechem je nejen mimořádně pohodlná, ale zároveň i velmi elegantní.

Float je převážně dřevěná postel, která je vyrobena z masivního ořechového dřeva. Stožáry postele jsou svislé a na bocích je postel opatřena prolamovanými stěnami, které tvoří její nádherný prvotřídní design.

Opravdovým designovým klenotem je bezesporu i úchytný systém matrace, který ji udrží v místě.

 

Perfektní kus pro váš domov

Ořechová postel Float 160 x 200 cm se skvěle hodí do každého interiéru, její výjimečný tvar totiž dokáže skvěle podtrhnout styl téměř každé místnosti.

Chcete-li, aby vaše ložnice působila jednotným dojmem, pak mějte na paměti, že kromě postele TEMAHOME Float 160 x 200 cm je vhodné doplnit ji ještě o noční stolek, který má stejný design.

Závěrečné poznámky

Při čištění postele je důležité dodržovat doporučené postupy. K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.