Mosazná skleněná stolní lampa Kjobenhavn od Halo Design – dokonalý doplněk pro váš interiér

Stolní lampa Kjobenhavn značky Halo Design vás zaujme svým elegantním designem. Kombinuje v sobě tradiční prvky s prvky moderní funkčnosti.

Design lampy Kjobenhavn

Lampa Kjobenhavn je krásná díky svému designu. Stínidlo z opálově bílého skla působí velmi elegantně a sofistikovaně. Je umístěno na podstavě z mosazně lakovaného kovu, což dodává lampě na eleganci a noblesním vzhledu.

Kjobenhavn je multifunkční lampa, protože můžete měnit celkovou šířku lampy díky otočnému kloubu u stínidla. Tento kloub dává vyniknout designu a také vám umožňuje správné rozložení osvětlení v místnosti.

Série Kjobenhavn

Série Kjobenhavn od Halo Design nabízí několik druhů stínidel. Každé stínidlo má svůj vlastní design a způsob rozptylování světla. Proto si můžete vybrat takové, které bude nejlépe vyhovovat vašemu interiéru.

Mezi nabízenými variantami stínidel naleznete například stínidlo se zakulaceným tvarem, stínidlo ve tvaru zvonu nebo stínidlo kulaté. Tyto varianty lze jednoduše sladit s osvětlením v celé domácnosti, není tedy problém si pořídit více kusů a vytvořit si harmonický zdroj světla.

Důležitá poznámka

Před tím, než si pořídíte lampu Kjobenhavn od Halo Design, mějte na paměti, že žárovka není součástí balení. Tip na kvalitní žárovky naleznete v odkazu https://www.velkynabytek.cz/produkt/mosazna-sklenena-stolni-lampa-halo-design-kjobenhavn-43-cm.

Mosazná skleněná stolní lampa Kjobenhavn od Halo Design - dokonalý doplněk pro váš interiér

Mosazná skleněná lampa Kjobenhavn od Halo Design