Novinka od Vivaldiho – Závěsný TV stolek DERBY 280 cm v dubovém provedení wotan


Pokud hledáte jednoduchý závěsný TV stolek, který zapadne do interiéru skandinávského stylu, pak jste na správném místě. Vivaldi představil novou skupinu závěsných TV stolků DERBY, které se vyznačují minimalismem a jednoduchostí.

Minimalistický design

Závěsný TV stolek ze skupiny DERBY je skvělým příkladem minimalistického designu. Stolek se skládá z jednodveřové horní části, která se otevírá směrem dolů, a několika otevřených polic. Díky svému jednoduchému designu se stolek skvěle hodí do moderních interiérů.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Tento závěsný TV stolek je vyroben z kvalitních laminovaných desek a hrany jsou navíc zajištěny estetickou ABS hranou, která je vysoce odolná proti mechanickému poškození a vlhkosti. To garantuje, že si můžete být jisti, že tento kus nábytku vám vydrží dlouhé roky.

Specifikace produktu

  • Korpus a čelo: 16 mm laminovaná deska
  • Zadní část: 3 mm HDF desky
  • Nosnost horní desky: max 20 kg

Rozměry

  • Šířka: 280 cm
  • Výška: 31 cm
  • Hloubka: 33 cm

Pro více informací o tomto produktu klikněte na tento odkaz: Vivaldi závěsný TV stolek DERBY 280 cm v dubovém provedení wotan

Závěr

Pokud hledáte jednoduchý závěsný TV stolek s minimalistickým designem, který je vyroben z kvalitních materiálů, pak byste si měli určitě prohlédnout závěsný TV stolek ze skupiny DERBY od Vivaldiho. S jeho rozměry 280 x 31 x 33 cm je ideální volbou pro místnosti různých velikostí.