Pohodlné uskladnění oděvů s pojízdným stojanem SONGMICS!

Za každé situace

Pokud máte rádi pořádek a chcete si usnadnit život, určitě vám bude vyhovovat nový designový stojan na oblečení SONGMICS. Již nemusíte řešit, kde uložit vaše oblečení, klobouky, tašky nebo jiné věci. Praktický stojan se skládací základnou, kterou lze snadno demontovat a skládat do velmi malého prostoru, takže ji můžete skladovat kdekoliv, když jej nevyužíváte nebo když jej chcete přepravit.

Velkorysý úložný prostor

Demontovatelný stojan

Náš stojan na oblečení SONGMICS nabízí velkorysý úložný prostor. Výsuvná tyč (délka: 92–132 cm) poskytuje další prostor pro vaše oblečení, klobouky, tašky atd. Spodní část je ideální pro uložení krabic a úložných boxů, takže můžete vše snadno a rychle uskladnit.

Barva a materiál

Zábavné uskladnění

Stojan na oblečení SONGMICS je vyroben z chromované železné trubky, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Chrom se také hodí do každé místnosti a navíc zajišťuje dlouhou životnost stojanu. Stříbrná barva se hodí do moderního designového interiéru.

Rozměry a hmotnost produktu

Bez matic a šroubů

Instalace stojanu na oblečení SONGMICS je velmi snadná a jednoduchá. Nevyžaduje žádné matice ani šrouby, takže můžete stojan namontovat do 1 minuty a okamžitě věšet vaše šaty. Rozměry stojanu jsou (92-132) x 45,4 x 160 cm (Š x H x V) a hmotnost produktu je 5,2 kg.

S námi vaše věci bezpečně a pěkně uskladníte

Nový stojan na oblečení SONGMICS je tedy ideálním řešením pro každého, kdo chce ukládat své věci pěkně a bezpečně. Jeho praktické vlastnosti skladování a transportu vám ušetří spoustu místa a času, který můžete využít pro něco jiného. Pokud si tedy chcete usnadnit svůj život a mít všechno uspořádané, neváhejte a objednejte si stojan na oblečení SONGMICS na našich stránkách interierio.cz!