Praktický modrý odpadkový koš Curver FLIPBIN 25L


Curver FLIPBIN 25L

Jaký je to koš?

Curver FLIPBIN 25L je plastový odpadkový koš určený pro domácnosti i kanceláře. Jeho objem vám umožní uskladnit odpad bez nutnosti jeho pravidelného vynášení.

Jak funguje otevírání?

Koš FLIPBIN se otevírá ručně pomocí výklopného víka. To znamená, že vás neobtěžuje zbytečné cvakání jako při klasických koších s víkem na nožičkách. Systém otevírání velmi usnadní manipulaci s košem, takže můžete být v klidu a snažit se o to, abyste náhodou nepřevrhli obsah koše.

Proč si vybrat právě tento koš?

Curver FLIPBIN 25L je kvalitní a pevný koš od renomované značky Curver. Dokáže uspokojit i náročnější zákazníky a poslouží vám dlouhodobě. Díky jednoduchému ovládání zvládne i menší děti, takže si můžete být jistí tím, že váš koš bude v určitých situacích na jisté straně.

Jaké barvy jsou k dispozici?

Curver FLIPBIN 25L je k dostání v různých barevných variantách. Proto si určitě vyberete ten, který se nejvíce hodí k vaší domácnosti nebo kanceláři. Použité barvy jsou střídmé a elegantní, takže koš bude hezky ladit s okolním interiérem nebo kancelářským prostředím.

Kde si ho koupit?

Curver FLIPBIN 25L můžete zakoupit na internetových obchodech včetně www.nabytekhned.cz. Doporučujeme však zkontrolovat dostupnost v kamenných prodejnách přímo ve vašem městě. Tuto informaci získáte přímo na webu značky Curver.

Článek je určen pro všechny, kdo hledají praktický a vkusný odpadkový koš do svého bytu, kanceláře nebo na chatu. Curver FLIPBIN 25L je ideální pro ty, kdo potřebují více místa na odpad i pro ty, kteří chtějí mít hezký koš v harmonii s interiérem.