Recenze opviq stojací lampy Alba 153 cm – šikovná a elegantní volba v antracitovém provedení


Příjemné osvětlení domova

Víte, co je jedním z nejdůležitějších prvků příjemného interiéru? Pořádné osvětlení! Nikdo přeci nechce být doma ve tmě. Ani naopak, příliš jasné světlo může být rušivé a nepleťme se, každý má své preference, co se týče osvětlení. Proto je důležité vybírat správně a zvažovat, jakou lampu budeme potřebovat a kam ji umístíme. Proto dnes přinášíme recenzi na stojací lampu Alba od firmy Opviq.

Designová volba

Lampu Alba tvoří kovové tělo ve zlaté barvě v kombinaci s látkovým stínidlem v antracitové barvě, které dodá styl každé vaší místnosti. Ať už ji umístíte do obývacího pokoje, do ložnice nebo do pracovny, bude krásně doladit váš interiér. Je to volba nejen praktická, ale také stylová. A když už jsme u praktických vlastností, pojďme si prohlédnout specifikace produktu.

Specifikace produktu

Materiál: kov, látka

Typ žárovky: E 27(max 60 W)

Rozměry produktu:

Průměr základny: 30 cm

Průměr stínidla: 45 cm

Výška stínidla: 24 cm

Celková výška: 153 cm

Jak vidíme, rozměry lampy jsou skvěle vyvážené, takže nebude zbytečně zabírat přílišné místo, přesto se stane výraznou ozdobou vašeho domova.

Jas podle vašich preferencí

Jak už bylo řečeno, každý má své preference, co se týče osvětlení. Proto je i tato lampa vybavena standardní žárovkou s maximálním výkonem 60 W. Takže pokud rádi tvoříte v ateliéru a potřebujete silné osvětlení, stačí si do lampy nasadit silnou žárovku a máte problém vyřešený. Pokud se chcete naopak koukat na televizi a příliš vás ruší silná světla, stačí zvolit slabší žárovku a prostor zůstane pěkně jemně osvětlen.

Závěr

Lampa Alba se stane šikovným pomocníkem do každého domova. Krásně doladí interiér, poskytne potřebné osvětlení a to vše v elegantním antracitovém provedení. Pokud si chcete tuto lampu pořídit, navštivte stránku https://www.codina.cz/produkt/opviq-stojaci-lampa-alba-153-cm-antracit a můžete začít tvořit pohodovou domácí atmosféru.