Rohová sedací souprava JOSETTE v provedení Monolith 77 – luxusní a praktické řešení pro obývací pokoj


Získáte prostornou pohovku a spací plochu v jednom kousku nábytku

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou sedací soupravu do U? Tato souprava má rozměry 370 x 190 x 98 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě sedací souprava JOSETTE obsahuje. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 110 x 300 cm.

Vyberte si designové provedení

Jaký styl sedacího nábytku by vám nejvíce vyhovoval? Souprava JOSETTE je v nabídce v různých provedeních. Každá varianta je jiná, co se týče barvy, materiálu nebo designu a každá z nich je na jedničku. Pokud vás zaujalo provedení Monolith 77, k dispozici je pro vás v našem e-shopu na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-josette-prave-provedeni-provedeni-monolith-77.

Vaše pohodlí naším cílem

Důležité jsou nejenom rozměry, ale také komfort pro sedání a odpočinek. Sedací souprava JOSETTE vás jistě nezklame. Sedení je příjemné díky prvotřídnímu pěnovému polstrování a dotvořeno je kvalitními přírodními materiály, jako je dřevo nebo kov. Ničemu nevadí ani dlouhé sedání, protože zádová opěrka, sedák i potah jsou šetrné pro vaše zdraví a vaše páteř.

Hledáte luxusní řešení pro váš obývací pokoj?

Pokud máte rádi kvalitní zboží se smyslem pro detail, vybere si sedací soupravu JOSETTE. Na povrchu sedačky můžete očekávat opravdu luxusní provedení s precizním zpracováním. Dostanete ji dokonce s podhlavníky odpruženými nohama šetrnými k vaši podlaze. Všechno vyznívá jako neuvěřitelný příjemný pobyt v klidném a příjemném prostředí vašeho obývacího pokoje. Takový interiér si vážíte a chcete být se svým domovem spokojeni.

Prostorné úložné prostory

Potřebujete uklidit věci z pokoje, ale nemáte kde je uschovat? Řešení máte přímo v rohu srlací soupravy JOSETTE. Kromě velké spací plochy využijete i úložné prostory. Tišíme vás, že prostorná posuvná skříňka a další úložný prostor uvnitř sedáku vám umožní ukládání oblečení, povlečení a doplňků.

Rohová sedací souprava JOSETTE v provedení Monolith 77

Závěr

Pohodlí, kvalita a design. To jsou klíčová slova, která popisují rohovou sedací soupravu JOSETTE v provedení Monolith 77. Splní vaše požadavky na komfort s ohledem na kvalitu materiálů, detaily a celkový vzhled. Dvakrát přemýšlejte, jestli si ji nevyberete právě do vašeho obývacího pokoje. Její variabilita, úložné prostory, volba kvalitních materiálů a skvělé provedení laškovně splní vaše sen jak v denním tak i nočním využití. Potřebujete další informace nebo radu? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.