Rohová sedací souprava MARIALL Grande 81 – skvělý design pro vaše interiéry!

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou, rohovou sedací soupravu? To je přesně to, co vám nabízí sedací souprava MARIALL. Tato souprava má rozměry 300 x 190 x 98 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě tato sedací souprava obsahuje. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 110 x 240 cm.

Skvělý design, který zaujme

Design tuto sedací soupravu odlišuje od ostatních. Má moderní vzhled, je k dispozici v několika barvách a dokonale zapadne do mnoha interiérových stylů. Divočejší typy určitě zaujme provedení s potiskem, zatímco fanoušky minimalistického stylu osloví provedení jednobarevné.

Kvalitní materiály pro pohodlné sezení

Sedací souprava MARIALL Grande 81 je vyrobena z kvalitních materiálů. Při výběru se snažila firma Wave Living použít přírodní materiály, aby byla zajištěna maximální pohodlnost při sezení. Sedací souprava má pevnou konstrukci a měkké sedací a opěrákové polstry, které poskytují komfort po celý den, symetrii pohovky dodávají také nohy vyrobené z pravého dřeva.

Dodávka a montáž

Po objednání bude sedací souprava MARIALL Grande 81 doručena na dohodnutou adresu, a to zdarma.

Pro instalaci celého sedacího nábytku bude nutné sestavit rám, nastavit polohu dílů, které jsou připraveny k instalaci a připojit je k základní konstrukci podle přiložených obrázků a návodů. Pokud si s instalací sami nevíte rady, rádi vám ji zajistí profesionální servis, i ten je ale s větší pravděpodobností ve větších městech.

Závěr

Sedací souprava MARIALL Grande 81 je skvělá volba pro každého, kdo hledá pohodlný a prostorný nábytek do svého obývacího pokoje. Rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkládací mechanikou nabízí maximální komfort během sezení i spánku. Navíc moderní design a výhodná cena sedací soupravy MARIALL je tím nejlepším důvodem, proč neváhat a pořídit si ji pro svůj domov již dnes. Pokud se rozhodnete nechat to na profesionálech, narazíte například na www.vybirejnabytek.cz.