Tempo Kondela Komoda INFINITY 10 – jasan tmavý: Křišťálově čistý design pro vaše interiéry

Tempo Kondela Komoda INFINITY 10 je luxusní sektorový nábytek vysoké kvality, který se pyšní masivním designem s prvky surového malovaného dřeva a výraznou reliéfní kresbou. Tento unikátní kus nábytku je ideální pro zařízení obývacích pokojů a jídelen, přičemž jeho křišťálově čistý design dodá vašemu interiéru nový rozměr.

Komoda 10 z luxusního sektorového nábytku

Tempo Kondela Komoda INFINITY 10 v sobě skrývá mnoho tajemství, které vás určitě překvapí. Tato komoda je vyrobena z prvotřídního materiálu a její korpus má až 48 mm, což garantuje vysokou kvalitu a odolnost tohoto kusu nábytku. Pokud hledáte nábytek, který bude posloužit vám i vašim potomkům, tak je tato komoda tou pravou volbou pro vás.

Vysoká kvalita s prvky surového malovaného dřeva

Kvalita Tempo Kondela Komody INFINITY 10 je zaručena materiálem, ze kterého je vyrobena. Tento kus nábytku je opatřen prvky surového malovaného dřeva, čímž se stává jedinečným kouskem. Díky použití tohoto materiálu získává komoda nejen na kvalitě, ale zároveň také na vzhledu a stylu.

Dokoupení LED osvětlení

Pokud si přejete ještě více zvýraznit krásu Tempo Kondela Komody INFINITY 10, můžete si dokoupit LED osvětlení jako související zboží. Tato možnost vám umožní vytvořit skvělé světelné efekty, které zkompletují vzhled komody. Proto pokud si přejete, aby váš interiér byl ještě hezčí a elegantnější, tak si určitě pořiďte tuto komodu a osvětlení.

Korpus a úchyty kovové, materiál DTD laminovaná, ABS hrany

Korpus Tempo Kondela Komody INFINITY 10 a úchyty jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje pevnost a trvanlivost nábytku. Kromě toho je nábytek opatřen kvalitním materiálem DTD laminovaná, aby byl odolný proti škrábancům a dalším vnějším vlivům. ABS hrany komody zase zaručují dokonalé dokončení, čímž vytváří perfektní celkový vzhled.

Tempo Kondela Komoda INFINITY 10 je dodávána v demontu, což umožní snadné a rychlé sestavení komody. Pokud hledáte skvělý kus nábytku pro svůj interiér, tak neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou komodu, která zaručí nejen vysokou kvalitu, ale také skvělý vzhled.

Tempo Kondela Komoda INFINITY 10

Máte dotazy ohledně Tempo Kondela Komody INFINITY 10? Navštivte naše stránky www.nabytekhned.cz/produkt/tempo-kondela-komoda-infinity-10-jasan-tmavy-2 a neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší kousek nábytku pro váš interiér.