Tmavě hnědá ořechová komoda Kave Home Cutt – dokonalý kus pro vaše interiéry

Masivní komoda Kave Home Cutt zaujme na první pohled svým jedinečným asymetrickým tvarem předních dvířek. Tmavě hnědý korpus z ořechové dýhy a kovová podnož vytvářejí stylové spojení, které s sebou přináší moderní design a originalitu. Prostorné úložiště zajišťují 4 praktické zásuvky.

Tmavě hnědá ořechová komoda Kave Home Cutt

Stylový prvek do moderního interiéru

Komoda bude skvěle ladit s moderními skandinávskými prvky ve vašem interiéru. Její originalita a nezaměnitelný design přilákají pozornost a udělají z každé místnosti mnohem zajímavější prostor.

Vysoce kvalitní zpracování

Komoda Kave Home Cutt patří mezi kusy nábytku, které jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů a s velkou precizností. Díky tomu poskytuje jejím majitelům stoprocentní jistotu věrnosti kvalitě a odolnosti.

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zajistěte si komodu Kave Home Cutt nyní

Přemýšlíte, jak byste mohli svůj interiér ozvláštnit? Pokud hledáte neotřelý a stylový kousek nábytku, komoda Kave Home Cutt bude tou pravou volbou pro vás. Objednejte si ji nyní na www.nabytekprozivot.cz.