Vanová baterie s sprchovým setem RAV SLEZÁK zlatá D470.0YZ


Přehled produktu

Páková stojánková VANOVÁ BATERIE s elegatním zlatým provedením a sprchovým setem je vynikající volbou pro každou koupelnu. Tento výrobek je vyroben z kvalitních materiálů a díky svému designu oslní každého návštěvníka. Přesný popis produktu naleznete na Velký Nábytek.

Vlastnosti produktu

  • Zlaté provedení
  • Páková stojánková vanová baterie
  • Sprchový set – kompletní set včetně hadice a sprchové hlavice
  • Jednoklikové ovládání – snadné použití i pro děti a starší osoby
  • Keramická hlavice pro dokonalý výkon a minimalizaci průsaku vody
  • Délka přívodního potrubí 150 mm
  • Nastavitelný rozteč – 150-180 mm

Jemné zpracování pro perfektní koupelnu

Vyrobili jsme pro Vás nádherný kousek do Vaší koupelny – vanovou baterii RAV SLEZÁK zlatou D470.0YZ, kde jsme se snažili spojit jednoduchý design s praktičností a vysokou kvalitou. Vypadá to nádherně, jako z mýdlové opery. Jiným slovem – toto je kousek, na který se budete rádi dívat!

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky kterým je zaručena dlouhá životnost. Korpus vanové baterie je z lehkého a odolného kovu, povrch baterie má antikorozní a antibakteriální úpravu, která zabraňuje případnému poškození a usazování nečistot. Díky těmto vlastnostem Vám baterie poslouží mnoho let!

Kvalitní materiály

Nastavitelná rozteč pro dokonalé přizpůsobení

Jak už bylo výše zmíněno, vanová baterie s sprchovým setem RAV SLEZÁK zlatá D470.0YZ má nastavitelný rozteč od 150 do 180 mm. To umožní dokonalé přizpůsobení Vašemu prostoru. Kromě toho je baterie vybavena jednoklikovým ovládáním, které je velmi snadné použití a umožní Vám rychlé a pohodlné polévání vody do vany nebo přepínání na sprchu.

Nastavitelná rozteč

Doplňte si luxus do koupelny

je jedním z nejluxusnějších kusů, které si můžete do koupelny pořídit. Nenechte se omezovat a udělejte si radost tím, že si dopřejete kousek luxusu, který bude plnit své funkce mnoho let.