Velká postel Šárka z masivu s roštem zdarma ve velikosti 180 x 200 cm, barva borovice


Nová postel Šárka z masivu borovice

Velká postel Šárka z masivu s roštem zdarma je k dispozici v rozměru 180 x 200 cm a v barevném provedení borovice. Jedná se o novou postel vyráběnou z masivu borovice o síle 26 mm. Lůžka jsou lakována dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Postel vypadá dokonale a zachovává si svou původní strukturu.

Kvalitní provedení

Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Tento postup zaručuje požadovaný konečný výsledek a lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná.

Postele jsou pevné a stabilní, s nosností 120 kg u jednotlivých postelí. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami z masivu borovice, které jsou spojeny textílií.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Kompletní nabídka

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.

Na postele poskytujeme dvouletou záruku. Objednejte si svou novou postel Šárku z masivu borovice s roštem zdarma ve velikosti 180 x 200 cm již dnes na stránkách Codina.cz.

Postel Šárka z masivu borovice

Detail postele Šárka z masivu borovice